Takarító - Nyugdíjas munka
Gyomaendrőd

Nyugdíjas munkalehetőség takarítói pozícióban egy csodás környezetben! Hivatkozási szám WHC071121

Gyomaendrőd Vissza Takarító - Nyugdíjas munka Nyugdíjas munkalehetőség takarítói pozícióban egy csodás környezetben! Hivatkozási szám WHC071121

Gyógyfürdő területén lévő takarítási feladatok nyugdíjasok számára.

Feladatok

  • Épületek külső és belső területeinek napi takarítása
  • (pihenőhelységek, öltözők, étkezők, irodák, folyosók, vizesblokkok)
  • Napi hulladék összegyűjtése
  • Időszakos nagytakarítások végzése
  • Ablakok, ajtók, burkolatok és csempék tisztítása
  • A munkavégzés szabályainak betartása

Elvárások

  • Öregségi vagy korkedvezményes nyugdíjban való részesülés
  • Hatékony, precíz munkavégzés
  • Tisztítószerek felhasználásának pontos ismerete
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Udvarias fellépés, ápolt megjelenés
  • Takarítói munkában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Ajánlatunk

  • Bér: br. 1600 Ft/óra
  • Csodás, kellemes környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Műszakok: megbeszélés szerint