Targoncás anyagmozgató, raktáros
Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Hivatkozási szám WHC0112

Győr, Győr-Moson-Sopron megye Vissza Targoncás anyagmozgató, raktáros Hivatkozási szám WHC0112

Győr legnagyobb logisztikai központjába keresünk rátermett kollégákat, targoncavezetői munkakörbe

Feladatok

  • Vonaton, kamionon beérkező készletek leszedése, polcrendszereken, göngyölegeken történő tárolás kamionokra, teherautókra kimenő szállítmányok felrakása

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Szakirányú OKJ-s bizonyítvány (Könnyűgépkezelő, vagy Nehézgépkezelő, vagy Targoncavezető, vagy Építőipari anyagmozgató a megfelelő típusbejegyzéssel)
  • A-jelű új típusú targoncavezetői jogosítvánnyal (3324 Vezetőüléses targonca) elektromos homlokvillás Jungheindrich típusú gépekre
  • Erkölcsi bizonyítványt munkába állás után kér a vállalat az első hónap során

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés
  • Túlórapótlék
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Elérhető nettó kereset 200 000 Ft