Targoncavezető
Szentgotthárd

Pályakezdő targoncás vagy? Gyere és szerezz nálunk tapasztalatot! Hivatkozási szám WHC012092

Szentgotthárd Vissza Targoncavezető Pályakezdő targoncás vagy? Gyere és szerezz nálunk tapasztalatot! Hivatkozási szám WHC012092

Globális vezető szolgáltató partnercégünk számára Szentgotthárdra keresünk 3 műszakos munkarendben targoncavezetőket.

Feladatok

  • Bejövő és kimenő alkatrészek, termékek rakodása
  • Beérkezett alkatrészek betárolása
  • Sorkiszolgálás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Késztermék leszedése a szerelősorról

Elvárások

  • Alapfokú végzettség - 8 általános iskola
  • Érvényes Targoncavezetői engedély
  • Megbízhatóság, pontosság, problémamegoldó képesség
  • Targoncavezetői gyakorlat

Ajánlatunk

  • 3 műszakos munkarend
  • Versenyképes bérezés
  • Próbaidőt követően kiemelkedő béren kívüli juttatások pl. mozgóbér, jelenléti bónusz, cafetéria
  • Bejárási támogatás biztosítása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, dolgozói továbbképzéseken való részvétel
  • Változatos és biztonságos munkavégzés, magasszintű munkavédelmi előírásoknak való megfelelés
  • Stabil, kiszámítható munkahely, nagyfokú elkötelezettség a jelenlegi munkavállalói állományban