Targoncavezető - anyagmozgató
Hatvan,

Targoncavezető állás, 12 órás műszakokban Hatvanban Hivatkozási szám WHC013286

Hatvan Vissza Targoncavezető - anyagmozgató Targoncavezető állás, 12 órás műszakokban Hatvanban Hivatkozási szám WHC013286

Urakból álló csapatunkba várunk hatvani cégünknél!

Feladatok

  • előírt rendeltetési helyre teherszállítási és anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • ellenőrzi a gép használhatóságát
  • szállító-, illetve emelővillás targoncát vezet, működtet,
  • ellenőrzi a rakomány emelhetőségét, elvégzi a gép stabilizálását, próbaemelést végez, anyagot, rakományt mozgat,
  • segíti a munkafeltételek biztosítását az alapanyagok és csomagoló eszközök helyszínre szállításával
  • tömeg- és darabárut, illetve anyagokat géppel emel
  • kijelölt útvonalon közlekedve a rendeltetési helyre szállítja a rakományt
  • folyamatosan ellenőrzi a műszereket
  • karbantartást végez
  • vezeti az emelőgép naplót, kimutatást készít

Elvárások

  • 12 órás munkarend vállalása
  • érvényes targoncavezető jogosítvány mindhárom típusra (3312, 3313, 3324)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • releváns gyakorlati tapasztalat

  • 12 órás műszak (4/4 felosztásban, 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00)
  • órabér: bruttó 1955 Ft/óra
  • műszakpótlék: 30%
  • cafetéria: nettó 18.000 Ft/hó első hónaptól kezdve
  • védőfelszerelés, munkavédelmi cipő