Targoncavezető-pántoló
Gönyű

Targoncásokat keresünk magas bérrel! Hivatkozási szám WHC01610

Gönyű Vissza Targoncavezető-pántoló Targoncásokat keresünk magas bérrel! Hivatkozási szám WHC01610

Tovább a jelentkezéshez

3-5 éves targoncás tapasztalattal rendelkező munkavállalókat keresünk Győr melletti partnerünk telephelyére. 4+4-es, 12 órás munkaviszony.

Feladatok

  • Vagonok, hajók és kamionok fel és lepakolása
  • Az anyagok rendszerbe vétele és összekészítése
  • Acéltermékek csomagolása, pántolása (a munkaidő nagy részében)
  • Terület napi szintű bejárása (gyalogosan, akár 10-12 km)

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány és bizonyítvány
  • Minimum 3-5 éves targoncavezetői tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása (2 nap nappal, 2 nap éjjel 4 nap szabad)
  • Akár napi 10 km területbejárás vállalása
  • Precizitás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Magas műszakpótlék
  • Éves br. 405.000 Ft Cafeteria
  • Utazási költségek (25Ft/km, vagy 86% bérlet)
  • 13. havi jutalom
  • Ingyenesen elérhető kávé, tea, víz, friss gyümölcs