Javító technikus (elektronikaipar)
Kecskemét vonzáskörzete

Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Technikus kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ147

Kecskemét vonzáskörzete Vissza Javító technikus (elektronikaipar) Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk számára keresünk Technikus kollégát! Hivatkozási szám WHCSZ147

Tovább a jelentkezéshez
Távol-keleti tulajdonban lévő gyártópartnerünk a világ legfejlettebb gyárainak egyikével rendelkezik, modern technológiát alkalmazva.

Feladatok

  • A gyártási terv megfelelő minőségben és időben történő végrehajtása
  • A műszakban adódott technikai és minőségi problémák/hibák elhárítása
  • Gépsorok felügyelete
  • Gyengeáramú berendezések javítása
  • A rá bízott jelentések pontos és időbeni elkészítése
  • A modellváltás pontos, gyors végrehajtása és dokumentálása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Termelésben/gyártásban szerzett tapasztalat
  • Gyengeáramú javításokban szerzett tapasztalat
  • Elektronikai berendezésekben szerzett javítói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér+műszakpótlék+cafeteria+bónusz
  • Utazási hozzájárulás
  • Modern, nemzetközi háttér
  • Támogató, proaktív csapat
  • Folyamatos fejlődési/fejlesztési lehetőség