Termelési logisztikus
Lukácsháza

Változatosság! Aktivitás! Pontosság! Hivatkozási szám WHC012834

Lukácsháza Vissza Termelési logisztikus Változatosság! Aktivitás! Pontosság! Hivatkozási szám WHC012834

Új pozíció nyílt egy folyamatosan fejlődő vállalatnál, méghozzá termelési logisztikus lehetőség, folyamatos munkarendben! Változatos, aktív lehetőség!

Feladatok

  • A gyártás ellátásának aktív biztosítása (komponensek, anyagok) szükség szerint, a felhasznált anyagok rendezése
  • Késztermékek rendelkezésre bocsátása a logisztika számára
  • Minták kezelése, eljutattása a meghatározott helyre, könyvelése, dokumentálása a tételhez tartozó előírások szerint
  • SAP-ban a felhasználás szerinti könyvelés
  • Félkész termékpaletták átmeneti tárolása
  • Késztermékek mozgatása a készáru raktárba
  • Leltározás

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség
  • Termelési üzemben szerzett logisztikai tevékenységgel kapcsolatos tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, utasítást követő munkavégzés

Ajánlatunk

  • Folyamatosan fejlődő, biztos vállalati háttér
  • Versenyképes bér + céges bónuszok
  • Ingyenes céges buszjárat Vasvár, Kőszeg, Szombathely és Sárvár irányából
  • Bejárási támogatás
  • Modern környezet
  • Kiszámítható folyamatos munkarend