Kecskemét

Termeléstervezési csoportvezető

Hivatkozási szám WHCSZ12776

Kecskemét Vissza Termeléstervezési csoportvezető Hivatkozási szám WHCSZ12776

Bács-Kiskun megyei gyártó partnerünk megbízásából keresünk TERMELÉSTERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ pozícóba munkatársat.

Feladatok

  • Termeléstervezési csapat munkájának koordinálása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • A logisztikai rendszerek és folyamatok zavartalan működésének támogatása
  • A vállalati logisztikai folyamatok kidolgozása, változások koordinálása és fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Logisztikai kontroling, logisztikai elemzések készítése
  • Strukturált belső és külső logisztikai kalkulációk és projekttervek elkészítése
  • Logisztikai célok elérésben való aktív részvétel
  • Esetenként a beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Termeléstervezésben szerzett releváns tapasztalat
  • Minimum középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Logisztikai folyamatok ismerete
  • SAP-ban szerzett tapasztalat
  • JIT rendszerek ismerete
  • Releváns PC ismeretek
  • Termelés tervezési rendszer ismeret

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • 13. havi fizetés
  • Jelenléti prémium
  • Bejárási támogatás
  • Családias vállalati kultúra
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál