Termeléstervező
Kecskemét

Hivatkozási szám WHCSZ12479

Kecskemét Vissza Termeléstervező Hivatkozási szám WHCSZ12479

Autóipari gyártópartnerünk részére keresünk Termeléstervező pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Anyagdiszpozíció, készletszintek kezelése, anyagok határidőre történő rendelkezésre állásának biztosítása
  • Vevői szállítási dátumok, szállítmányok felügyelete és létrehozása
  • Vevői igények kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel az igények, szállítási dátumok és reklamációk egyeztetése érdekében
  • Értékesítési rendelések létrehozása SAP-ben, szállítási mennyiségek pontosságának ellenőrzése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Részvétel a munkafolyamatok javításában és kidolgozásában
  • Rövid távú termelési tervek kidolgozása
  • Gyártási rendelések alapadatainak a karbantartása
  • A beszállítóktól beérkező áruk mennyiségi és időbeli megfelelőségének ellenőrzése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség gazdasági vagy logisztikai területen
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • ERP rendszer ismerete
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Képesség csapatmunkára, önálló munkavégzésre egyaránt
  • Proaktivitás, megbízhatóság, határozott fellépés
  • Terhelhetőség, rugalmasság, stressztűrő képesség

Ajánlatunk

  • Féléves prémium
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Home Office lehetőség
  • Egészségbiztosítás