Termeléstervező
Szombathely

Hivatkozási szám WHCSZ9697

Szombathely Vissza Termeléstervező Hivatkozási szám WHCSZ9697

Tovább a jelentkezéshez
Szombathelyi autóipari beszűllító partnerünkhöz keresünk Termeléstervező pozícióba új kollégát.

Feladatok

  • Logisztikai, tervezői könyvelési feladatok ellátása SAP rendszerben
  • Termelési jelentések elkészítése
  • Termelési anyagok készletezése
  • Alapanyag rendelkezésre állásának folyamatos monitorozása
  • Alapanyag hiány esetén folyamatos egyeztetés a diszponensekkel
  • Kapcsolattartás az anyacég logisztikai osztályával
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, a vevői kapcsolattartókkal
  • Havi, heti, ad hoc jelentések készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Képességeinek, tapasztalatainak megfelelően a munkáltató által rábízott feladatok elvégzése

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú végzettség szakirányú végzettség
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság, csapatmunkára képesség
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és prémiumrendszer
  • 100%-os bejárástámogatás vidékről
  • Azonnali kezdési és hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség és szakmailag támogató csapat