Tervezési csoportvezető
Tata

Hivatkozási szám WHCSZ12044

Tata Vissza Tervezési csoportvezető Hivatkozási szám WHCSZ12044

Komárom-Esztergom megyei gyártó partnerünk megbízásából keresünk Tervezési csoportvezető pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • Gyártástervezési folyamatok tervezése, szervezése és irányítása
  • Gyártástervezők munkájának irányítása, munkaköri feladatainak, időbeosztásának kialakítása, javítása
  • Gyártástervezők szakmai támogatása, teljesítményének nyomon követése, fejlesztése
  • Gyártástervezési projektek felügyelete és irányítása helyi szinten
  • Tervezési igazgató helyettesítése távollét esetén – szükséges döntések meghozatala a társosztályok/vezetőség bevonásával
  • Tervezési igazgató napi munkájának támogatása
  • Napi kommunikáció a külföldi kollégákkal

Elvárások

  • Felsőfokú logisztikai/közgazdasági képzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Min. 5 év gyártástervezésben szerzett tapasztalat, csoportvezetői tapasztalat előny
  • Vezetői attitűd
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • ERP rendszerismeret
  • Proaktív, agilis személyiség
  • Kreatív, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás

Ajánlatunk

  • 13. havi fizetés
  • Cafetéria
  • Kiemelt bejárási támogatás
  • Egészségprogramok
  • Szolgáltatási kedvezményekre jogosító kártya
  • Rugalmas munkarend
  • Home office lehetőség