Teszt Menedzser
Budapest

Hivatkozási szám WHCSZ10767

Budapest Vissza Teszt Menedzser Hivatkozási szám WHCSZ10767

Budapesti mukavégzéssel, a régió leginkább ajánlott pénzügyi intézetéhez munkatársat keresünk!

Feladatok

  • A Bank információtechnológiai projektjeinek és egyéb fejlesztésekhez tartozó tesztelési feladatok koordinálása, E2E megközelítés alkalmazása (a tervezéstől az élesítésig követi a projektjét a tesztmenedzser).
  • Üzleti és IT specifikációk alapján tesztelési scope meghatározása,
  • Részvétel az erőforrás és ütemezés tervezésben,
  • Tesztelési terv kidolgozása (magas és részletes szintűtesztelési tervek elkészítése),
  • Együttműködés a Bank infrastruktúra csapatával, alkalmazásfejlesztési területek szakértőivel, beszállítókkal, illetve az IT biztonsági osztállyal,
  • Tesztelés vezetése, hibamenedzsment és hiba review folyamatok végrehajtása,
  • Tesztelési riportok készítése,
  • Tesztelés eredményeinek kiértékelése,
  • Kapcsolattartás a párhuzamosan futó projektekkel, illetve a Bank további területeivel.

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi vagy OKJ-j szakirányú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns tesztmenedzseri tapasztalat.

Ajánlatunk

  • Piacképes bér, bónuszok, cafeteria
  • Heti 1 nap home office, rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések, előrelépési lehetőség