Textilmegmunkáló gépkezelő
Székesfehérvár, 2024.08.06.

Kis csapat, magas bónusz! Hivatkozási szám WHC011693

Székesfehérvár Vissza Textilmegmunkáló gépkezelő Kis csapat, magas bónusz! Hivatkozási szám WHC0116932024.08.06.

Mosodai gépek kezelésére, töltésére kersünk jó fizikummal rendelkező munkatársakat 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Ipari mosó- és szárítógépek kezelése, töltése
  • Anyagmozgatás
  • Gépészeti berendezések működésének ellenőrzése

Elvárások

  • 3 műszak vállalása
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Megbízhatóság

Ajánlatunk

  • Partnerünk saját állományába történő felvétel
  • Havi alapbéres, tisztességes fizetés
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • Műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Jó hangulatú, segítőkész csapat