Makó

Toborzási Specialista

Hivatkozási szám WHCSZ12798

Makó Vissza Toborzási Specialista Hivatkozási szám WHCSZ12798

Szívesen foglalkozol emberekkel és érdekel a HR világa? Úgy érzed jó szemed van a megfelelő jelöltek megtalálásához? Ha szeretsz kommunikálni és egy pörgős munkahelyre vágysz, ahol nem fogsz unatkozni, ez egy remek lehetőség Számodra!

Feladatok

  • Teljes toborzási folyamat menedzselése, figyelembevéve a közvetlen vezetőkkel való kiváló kapcsolattartást és a jelöltek érdekeinek képviseletét
  • Kapcsolattartás az ügynökségekkel
  • Megfelelő jelöltek bevonása adatbázisok, online állásfórumok, közösségi média stb. segítségével
  • Interjúk lefolytatása
  • A pályázók tudásának, készségeinek és tapasztalatának felmérése a nyitott pozícióknak való megfelelés érdekében
  • Ajánlatot tesz a kiválasztott jelölteknek
  • Hatékony kommunikáció a belső és külső partnerekkel telefonon, e-mailben vagy egyéb releváns eszközökön keresztül
  • Biztosítja a jelöltek adatainak biztonságos és megfelelő tárolását a belső HR rendszerekben
  • Márkaépítés a tehetségek vonzása és megtartása érdekében
  • Márkaépítéshez kapcsolódó anyagok készítésében való aktív részvétel
  • Toborzási statisztikák és riportok készítése
  • Munkavállalói ajánlási program népszerűsítése, ajánlási folyamat támogatása
  • Állásbörzéken való részvétel megszervezése
  • Egyetemi, középiskolai kapcsolattartás
  • Vállalaton belüli kommunikációs kampányok szervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Előny: toborzási területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Pozitív, feladatorientált, nyitott személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Ajánlatunk

  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Munkahelyi étkezés támogatása
  • Céges telefon és laptop
  • Éves bónusz
  • Egészségbiztosítás