Tűzvédelmi gépész
Debrecen, 2024.08.07.

Hivatkozási szám WHC013193

Debrecen Vissza Tűzvédelmi gépész Hivatkozási szám WHC0131932024.08.07.

Téged keresünk!

Feladatok

  • Tűzvédelmi rendszerek üzemeltetése: A sprinkler és tűzcsap rendszerek működtetése, biztosítva a létesítmény tűzvédelmét
  • Rendszeres ellenőrzés: A sprinkler és tűzcsap rendszerek rendszeres ellenőrzése a működőképesség és a megfelelőség biztosítása érdekében
  • Karbantartási feladatok: A tűzvédelmi berendezések, például sprinklerfejek és tűzcsapok rendszeres karbantartása és tisztítása
  • Hibaelhárítás: A tűzvédelmi rendszerek meghibásodásának gyors azonosítása és a szükséges javítások elvégzése
  • Tűzvédelmi ellenőrzések végrehajtása: Rendszeres próbák és tesztek végrehajtása a tűzvédelmi rendszerek hatékonyságának ellenőrzése érdekében
  • Vészhelyzeti felkészültség fenntartása: Gyakorlatok és vészhelyzeti protokollok végrehajtása a megfelelő reakcióidő biztosítása érdekében

Elvárások

  • Tűzvédelmi (sprinkler / tűzcsap) kezelésében jártas technikusokat keresünk!
  • Szakmunkás végzettség
  • Tűzcsapatkezelési ismeretek
  • Problémamegoldó képesség
  • MS Office ismeret

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria juttatás
  • Extra modern környezet és eszközök a munkavégzéshez
  • Fejlődési lehetőség