Ügyfélszolgálati gyakornok
Budapest

Home office lehetőség! :) Hivatkozási szám WHC022174

Budapest Vissza Ügyfélszolgálati gyakornok Home office lehetőség! :) Hivatkozási szám WHC022174

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víz tisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újra hasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak. Ügyfélszolgálati  gyakornoki pozícióba várjuk diákok jelentkezését!

Feladatok

  • Megrendelések feldolgozása
  • A megrendeléssel kapcsolatos kérdések kezelése a vevők időben történő teljes kiszállítása és a pontos számlázás érdekében
  • Különleges kérdések, sürgősségi ügyek kezelése, folyamatos szakmai kommunikáció a meglévő ügyfeleinkkel és az érdekelt felekkel

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok, lehetőleg gazdasági/logisztikai/értékesítési/marketing/PR területen.
  • Magas szintű ANGOL nyelvtudás
  • Pontosság és figyelem a részletekre
  • Időgazdálkodás és a prioritások beosztása
  • Hatékony és professzionális szóbeli és írásbeli kommunikáció - mind a belső, mind a külső ügyfelekkel szemben.
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélszolgálati hozzáállás és felelősségvállalás bármilyen jellegű kérdéssel kapcsolatban
  • Logikus gondolkodás, analitikus gondolkodásmód
  • Jártas informatikai ismeretek, beleértve az Excel és a Gmail használatát
  • Csapatjátékos
  • Jelentkezni angol nyelvű cv feltöltésével lehetséges!

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkarend, heti 20-25 óra/hetente
  • Cafeteria
  • Légy része egy többnyelvű, elkötelezett, támogató és pozitív csapatnak
  • Munkavégzés helye: 1 nap az irodában (Budapest Váci Greens) + home office
  • Br. 2190 Ft/óra + cafetéria