Újságosztás - nyugdíjas
Budapest vonzáskörzete

Nyugdíjas munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC0712

Budapest vonzáskörzete Vissza Újságosztás - nyugdíjas Nyugdíjas munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC0712

Partnerünk a főváros egyik legnépszerűbb ingyenes napilapja – az Ön segítségére is számítunk, hogy minden érdeklődő budapesti a kezében tarthassa újságukat!

Feladatok

  • Napilap osztása a kijelölt helyszíneken
  • Kora reggeli és/vagy késő délutáni munkaórák (reggel és délután is kb. 2 óra)
  • Helyszínek: Budapest

Elvárások

  • Munkát vállalni abban az esetben tud nálunk, amennyiben Ön öregségi nyugdíjban vagy átmeneti bányászjáradékban részesül és rendelkezik nyugdíjas törzsszámmal.
  • Tudjon vállalni hetente néhány alkalmat

Ajánlatunk

  • Br. 2093 Ft/óra
  • Hosszútávú lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás
  • 6:00-8:00