Üzemeltetési gyakornok
Dabas

Üzemeltetési területen szereznél gyakorlatot, akkor ez a tökéletes lehetőség számodra! Hivatkozási szám WHC022311

Dabas Vissza Üzemeltetési gyakornok Üzemeltetési területen szereznél gyakorlatot, akkor ez a tökéletes lehetőség számodra! Hivatkozási szám WHC022311

Kiemelkedő br. 2200 Ft/óra bérért keresünk partnerünkhöz üzemeltetési gyakornokot!

Feladatok

  • Üzemeletetési, mérnöki csapat munkájának teljes körű támogatása
  • Kimutatások készítése, dokumentumkezelés
  • Műszaki kisegítés és támogatás
  • Emelőgépek, veszélyes gépek vizsgálatában való részvétel
  • Üzemeltetési jegyzőkönyvek adminisztrációja
  • Villamos, gépész és technikus részlegekkel közös munkavégzés

Elvárások

  • Heti minimum 20 óra vállalása (törzsidő 8:00-16:30)
  • Aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Ajánlatunk

  • Bruttó 2200 ft/óra
  • Utazási költségtérítés: autó esetén 45 Ft/km
  • Kiemelkedő gyakorlat szerzése
  • Szükséges programok és rendszerek ismeretének elsajátítása