Üzemi kisegítő nyugdíjas
Székesfehérvár

Azonnali kezdés! Hivatkozási szám WHC07789

Székesfehérvár Vissza Üzemi kisegítő nyugdíjas Azonnali kezdés! Hivatkozási szám WHC07789

Partnerünk rendkívül ritka anyagokkal dolgozik, amihez elengedhetetlen a kiváló technológia és a pontos, precíz munkavégzés. Itt dolgozó nyugdíjasként betekintést nyerhet különböző autófényezési folyamatokba és ezáltal különleges szakmát tapasztalhat.

Székesfehérvári partnerünk részére keresünk nyugdíjas munkavállalókat autófényező üzemi kisegítő pozícióba.

Feladatok

  • Autófényezés
  • Festés
  • Kézi/gépi csiszolás
  • Egyéb üzemi kisegítő feladatok

Elvárások

  • Öregségi akár korkedvezményes nyugdíj megléte
  • H-P közötti munkaidő vállalása: 2-3 nap
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Megbízhatóság

Ajánlatunk

  • Br. 1.586 Ft/óra
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Rugalmas beosztás és munkaidő: 4, 6 órás munkaidő
  • 2 műszak (választható)