Vagyonőr - Megváltozott munkaképességű
Budapest

Hivatkozási szám WHC012890

Budapest Vissza Vagyonőr - Megváltozott munkaképességű Hivatkozási szám WHC012890

Megváltozott munkaképességű vagyonőröket keresünk elsősorban Budapesten, illetve annak vonzáskörzetében. A munkavégzés pontos helyéről jelentkezést követően tudunk pontosabb információval szolgálni.

Feladatok

  • kijelölt terület, létesítmény őrzése és védelme
  • védelemmel járó biztonsági feladatok ellátása
  • személyek testi épségének biztosítása
  • személy- és vagyonvédelem
  • területen tartózkodó személyek épségére vagy személyi szabadságára irányuló veszélyek elhárítása

Elvárások

  • alapfokú iskolai végzettség
  • érvényes vagyonőri igazolvány
  • vagyonőri tanúsítvány, bizonyítvány
  • cselekvőképesség
  • precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzés
  • munkakörben szerzett tapasztalat
  • megváltozott munkaképességű munkavállalói jogviszonyt igazoló dokumentumok

Ajánlatunk

  • Munkaruha biztosítása
  • stabil munkahely
  • modern munkakörnyezet
  • lelkes összetartó közösség
  • hosszútávú munkalehetőség