Végtermék ellenőr
Lukácsháza

Minőségellenőri tapasztalattal rendelkezel? Jelentkezz hozzánk, van egy jó lehetőségünk a számodra! Hivatkozási szám WHC012968

Lukácsháza Vissza Végtermék ellenőr Minőségellenőri tapasztalattal rendelkezel? Jelentkezz hozzánk, van egy jó lehetőségünk a számodra! Hivatkozási szám WHC012968

Lukácsházi partnercégünk számára keresünk Végtermék ellenőr pozícióba tapasztalattal rendelkező munkatársat!

Feladatok

  • Statisztikai vizsgálat végtermékeken a szabványoknak és elvárásoknak megfelelően
  • Késztermékek megfelelőségének mérése mérőműszerekkel
  • Funkcionális vizsgálatok, eltérések kezelése
  • Mérőberendezések szakszerű használata, hitelesítése
  • Számítógépes szoftverek használata
  • Kapcsolódó dokumentációk ellátása

Elvárások

  • Középiskolai végzettség
  • 1-3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat (GMP ismeret előny)
  • Számítógépes ismeretek és MS Office ismeret
  • SAP ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz dokumentáció

Ajánlatunk

  • Kiemelt alapbér + éves céges bónuszok
  • Határozatlan idejű, saját állományú munkaviszony
  • Stabil, hosszútávú lehetőség
  • Folyamatos 4 műszakos munkarend
  • Bejárási támogatás (autóval, vagy 100% térítés tömegközlekedésre)
  • Ingyenes céges buszjárat (Szombathely, Kőszeg, Sárvár, Vasvár irányából)