Vezető ajánlatkészítő (Épületgépész területen)
Győr

Dolgozz az ország legdinamikusabban fejlődő légtechnikai vállalatánál!

Hivatkozási szám WHCSZ11667

Győr Vissza Vezető ajánlatkészítő (Épületgépész területen)

Vezető ajánlatkészítő pozícióba keres győri partnerünk új Kollégát, aki épületgépészeti és ajánlatkészítő tapasztalatával segíti a cég lendületes működését, mindezt egy fiatalos csapatban.:)

Feladatok

  • Üzletkötő által beszállított ajánlatkérést feldolgozni
  • Szakmai támogatást nyújtani az értékesítők felé
  • Ajánlatok hatékonyan történő elkészítése/elkészíttetése
  • Megrendelő által elfogadott ajánlatok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az üzletkötőkkel és anyacéggel

Elvárások

  • Épületgépészeti tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Angol/szlovák/cseh nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Céges autó
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi cég