Villanyszerelő
Kiskunhalas

2 műszakos, villanyszerelő munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC012468

Kiskunhalas Vissza Villanyszerelő 2 műszakos, villanyszerelő munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC012468

Élelmiszeripari gépek karbantartására keresünk villanyszerelő kollégát Kiskunhalasra!

Feladatok

  • Az üzem területén található elektromos rendszerek felügyelete, időszakos ellenőrzése
  • Termelő gépek villamosberendezéseinek karbantartása, javítása
  • Esetleges meghibásodások, üzemzavarok elhárítása
  • Elektromos gépek, berendezések beállítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, épületvillamossági technikum)
  • 2 műszakos munkarend vállalása 8 órában
  • Hasonló területen szerzet releváns tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés

  • Akár bruttó 550 - 700 000 Ft alapbér, tapasztalat és végzettség függvényében
  • Cafeteria nettó 8000 Ft (próbaidőt követően)
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Bejárás támogatása 50 Ft/km!
  • Saját állományba történő felvétel!