Kecskemét

Villanyszerelő

Hivatkozási szám WHCSZ11320

Kecskemét Vissza Villanyszerelő Hivatkozási szám WHCSZ11320

Nagy múlttal rendelkező létesítményfenntartással foglalkozó vállalat részére keresünk Villanyszerelőt.

Feladatok

  • Karbantartó csapat irányítása (6-8 fő), beosztott dolgozók munkájának tervezése, ellenőrzése és értékelése
  • Karbantartási, hibaelhárítási és üzemviteli feladatok operatív irányítása, feladatok rendszerezése, megfogalmazása, kiadása és végrehajtásának ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás vezetőkkel és megbízóval, jelentéstétel, részvétel rendszeres és eseti megbeszéléseken
  • Leltári rendnek való megfelelés biztosítása
  • Új belépők oktatása

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat Folyamatos (3+3) 12 órás műszak vállalása
  • Jó problémamegoldó készség

Ajánlatunk

  • Motiváló bérezés
  • Cafetéria juttatás
  • Mozgóbér
  • Bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben