Villanyszerelő
Nagyhegyes, 2024.09.24.

Hivatkozási szám WHC013050

Nagyhegyes Vissza Villanyszerelő Hivatkozási szám WHC0130502024.09.24.

Feladatok

  • erősáramú berendezések üzemeltetése
  • villamos, illetve gépész jellegű hibák elhárítása
  • üzemelteti az erősáramú installáció alapvető készülékeit
  • hibafeltárás hibakeresés
  • villamos hajtásokat üzemeltetése, karbantartása
  • a motorvédelem és túláramvédelem eszközeinek beállítása, alkalmazása
  • az érintésvédelmi módok alkalmazása, ellenőrzése
  • szerelői ellenőrzések végezése
  • villamos és mechanikai kötéseket készítése
  • villamos kapcsolások értelmezése
  • villamos méréseket végezése
  • berendezések feszültség alá helyezése
  • villamos berendezések feszültségmentesítésének végezése
  • felszerelni/összeszerelni a vezérlések készülékeit
  • felszerelni/összeszerelni a szabályozások készülékeit
  • villamos hálózatok és berendezések ellenőrzésével, felülvizsgálatával kapcsolatos egyszerű méréseket végezni
  • villamos gépeket szállítani, telepíteni, üzembe helyezni és üzemeltetni
  • számítógépes, mikroprocesszoros, mikrokontrolleres és PLC-vel irányított ipari folyamatokat szerelni, üzemeltetni
  • kapcsolószekrényeket rajz alapján összeszerelni
  • kapcsolószekrények készülékeit üzemeltetni

Elvárások

  • Villanyszerelő, villamosberendezés-összeszerelő vagy erősáramú villanyszerelő végzettség
  • Erősáramú berendezésekkel szerzett tapasztalat
  • Villamos gépek alapvető jellemzőinek ismerete
  • Egyszerűbb méréstechnikai elvek és eszközök ismerete
  • Gépkarbantartói gyakorlat
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • 12-órás két műszakos munkarend vállalása

  • Fizetésed a feladatod kiemelt jellegére figyelemmel kerül meghatározásra
  • Cafetéria juttatás
  • Munkába járás támogatása ingyenes buszjáratokkal, költségtérítéssel
  • Biztonságos stabil nagyvállalati működés mellett családias légkör
  • Innovatív, modern munkakörnyezet, folyamatos fejlődés a műszaki adottságok tekintetében
  • Teljeskörű betanulás és képzés. Gyakorlott kollégák jelenléte
  • Jó fej támogató vezetőség és kollégák
  • Munkatárs ajánlási bónusz