Villanyszerelő nyugdíjas munkalehetőség
Győr

Hivatkozási szám WHC07657

Győr Vissza Villanyszerelő nyugdíjas munkalehetőség Hivatkozási szám WHC07657

Győri partnerünk részére keresünk nyugdíjas munkavállalókat villanyszerelő munkakörbe!

Feladatok

  • Egyedi célgépek villamos szerelése villamos tervek alapján (EPLAN).
  • Villamos tervek olvasása, vezérlő egységek ismerete (Siemens, Omron)  Helyszíni szerelések, javítások, beüzemelések a megrendelőnél.

Elvárások

  • Villamos szakirányú végzettség.
  • Igényes, önálló munkavégzés.
  • Szakmai tapasztalat.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Kiváló problémamegoldó képesség valamint együttműködő készség.
  • Utazási hajlandóság
  • Terhelhetőség

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés
  • A legmodernebb vezérléstechnikai megoldásokkal dolgozunk
  • Korszerű szerszámpark