HR Gyakornok
Szeged

Csatlakozz egy szuper csapathoz, legyél HR gyakornok a WHC-nál! :) Hivatkozási szám WHC022262

Szeged Vissza HR Gyakornok Csatlakozz egy szuper csapathoz, legyél HR gyakornok a WHC-nál! :) Hivatkozási szám WHC022262

Szeretnél egy fiatalos, pörgős, lendületes csapat tagja lenni? Érdekel a HR világa?

 Amennyiben a válaszod igen, várjuk jelentkezésed!

A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Büszkék vagyunk rá, hogy negyedszerre nyertük el a Kincentric Legjobb Munkahelyek kitüntetést!

Feladatok

  • Toborzásban való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Álláshirdetések, pályázatok elkészítése, posztolása
  • Potenciális jelöltekkel történő kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás
  • Közösségi média aktív használata
  • Adatbázisok, önéletrajzok szűrése, telefonos- és személyes interjúk szervezése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Heti min. 20-30 óra vállalása
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Lelkes, motivált, nyitott személyiség
  • Fejlődési, tanulási vágy
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Előny: Műszaki területen szerzett tapasztalat és/vagy Műszaki terület iránti érdeklődés

Ajánlatunk

  • Br. 1874 Ft-os órabér (mely 25 év alatt a nettód)
  • Szakmai gyakorlatod le tudjuk igazolni
  • Home Office-ra is van lehetőséged
  • Laptopot és telefont mi biztosítunk
  • Változatos feladatokban és izgalmas projektekben lesz aktívan részed
  • Egy pörgős, vidám, lendületes csapat tagja leszel, ahol minden támogatást megkapsz a fejlődéshez
  • Rugalmas munkaidő
  • Belvárosi irodai környezet, jó megközelítéssel
  • Szuper csapatépítő programok, képzések