Állapotfelmérő inspektor
Veresegyház

Céges busz, utazási támogatás, 1 műszak! Hivatkozási szám WHC01690

Veresegyház Vissza Állapotfelmérő inspektor Céges busz, utazási támogatás, 1 műszak! Hivatkozási szám WHC01690

Hosszútávú munkalehetőség, modern környezet!

Feladatok

  • Javításra beérkező termékek állapotfelmérése eredményének rögzítése
  • Szállítási dokumentáció ellenőrzése, összevetése az alkatrészeken található információval
  • Állapotfelméréshez szükséges műveletek elvégzése
  • Állapot-felmérési dokumentáció elkészítése
  • Az ellenőrzés során számítógépet és a folyamathoz szükséges szoftvereket használ, előkészíti és végrehajtja a szükséges lakatos tevékenységeket

Elvárások

  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Bérezés megegyezés szerint (tapasztalat és végzettség függvényében)
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától
  • Céges buszjárat
  • Utazási költségtérítés: kiemelkedő km térítés
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Korrekt vezetőség
  • Sportolási lehetőség