Árufeltöltő/pénztáros diákmunka Mosonmagyaróváron
Mosonmagyaróvár

Rugalmas munkaidő! Hivatkozási szám WHC02595

Mosonmagyaróvár Vissza Árufeltöltő/pénztáros diákmunka Mosonmagyaróváron Rugalmas munkaidő! Hivatkozási szám WHC02595

Mosonmagyaróvári partnerünk részére diákokat keresünk árufeltöltő és pénztáros pozíciókba!

Feladatok

  • Árufeltöltés
  • Zöldség csomagolás
  • Vendégek kiszolgálása
  • Kassza kezelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Megbízható munkavégzés

Ajánlatunk

  • Rugalmas, tanulmányokhoz igazítható munkaidő
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Bruttó 1334 Ft/óra