Beszerzés-és logisztikai koordinátor gyakornok - Törökbálint
Törökbálint,

Alapozd meg velünk a jövődet! Hivatkozási szám WHC021079

Törökbálint Vissza Beszerzés-és logisztikai koordinátor gyakornok - Törökbálint Alapozd meg velünk a jövődet! Hivatkozási szám WHC021079

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb, ital nagykereskedelem területén tevékenykedő vállalkozása. Fő tevékenységei: szeszesital, alkoholmentes ital nagykereskedés, valamint gasztronómiai bor nagykereskedelem. Depóik révén ellátják Budapestet, Pest, Nógrád, Komárom-Esztergom, Fejér, Veszprém, Somogy megyék területét.

Feladatok

  • Telephelyek optimális készletszintjének meghatározása, biztosítása
  • Szükséges statisztikák, kimutatások előállítása, értékelése
  • Aktív részvétel a portfólió folyamatos racionalizálásában
  • Elfekvő és lassan forgó készletek meghatározása, minimalizálása
  • A nem megfelelő készletgazdálkodásból származó értékvesztés kimutatása, felelősök meghatározása
  • Az értékesítés által indított aktivitások áru alapjának megvizsgálása, biztosítása
  • Kapcsolattartás logisztikai partnerekkel/beszállítókkal
  • A feladat végzéséhez szükséges személyi és tárgyi feltételek megteremtésére javaslattétel

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú, kereskedelmi/közgazdasági/logisztikai tanulmányok
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • Elemző- és kreatív értékelő, valamint jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Precizitás, megbízhatóság, lojalitás, önállóság
  • Rugalmasság, jó problémakezelési képesség
  • Szervezőkészség
  • Önállóság

Ajánlatunk

  • Bruttó 2100 Ft-os órabér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Üzemanyagtámogatás
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség
  • Tanulmányok végén főállású karrierlehetőség