Beszerző gyakornok
Bicske

Ha egy biztos háttérrel rendelkező cégnél szeretnél tapasztalatot szerezni kiemelkedő órabérrel, utazási költségtérítéssel , és megvannak a megfelelő kvalitásaid ne habozz jelentkezz! Hivatkozási szám WHC022080

Bicske Vissza Beszerző gyakornok Ha egy biztos háttérrel rendelkező cégnél szeretnél tapasztalatot szerezni kiemelkedő órabérrel, utazási költségtérítéssel , és megvannak a megfelelő kvalitásaid ne habozz jelentkezz! Hivatkozási szám WHC022080

Bicskei partnerünk további növekedéséhez Beszerző gyakornokot keres!

Feladatok

•       Visszaigazolások rögzítése

•       Kimutatások készítése

•      Beszállítókkal való kapcsolattartás

  • Beszerzők munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások

•       Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

•       Microsoft Office, különösen Excel magabiztos ismerete

•       Jó kommunikációs készség, talpraesettség

•       Minimum fél év munkaviszony, heti 2-3 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Br.2000 Ft/óra
  • Üzemanyagtámogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat teljesítési lehetőség
  • Családias környezet
  • Betanulási idő után Home Office lehetőség 2 szintes konditerem személyi edzővel