Betanított gyári munkák
Szolnok

Többféle munkalehetőség Jász-Nagykun-Szolnok megyében azonnali kezdéssel ! Hivatkozási szám WHC012199

Szolnok Vissza Betanított gyári munkák Többféle munkalehetőség Jász-Nagykun-Szolnok megyében azonnali kezdéssel ! Hivatkozási szám WHC012199

Különböző feladatkörökbe várjuk leendő munkatársainkat:

  • operátor
  • szabász
  • préselő
  • dobozoló
  • hiánypótló targoncás
  • sori kikészítő
  • pályarakó
  • rakodó
  • kocsipakoló
  • készrejelentő-matricázó

Feladatok

  • Könnyen megtanulható betanított feladatok

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • jó állóképesség

Ajánlatunk

  • INGYENES céges buszjáratok a következő településekről: Abony, Abádszalók, Alattyán, Bánhalma, Besenyszög, Csataszög, Cegléd, Cibakháza, Farmos, Fegyvernek, Jászalsószentgyörgy, Jászladány, Jászkarajenő, Karcag, Kenderes, Kengyel, Kétpó, Kőröstetétlen, Kőtelek, Kisújszállás, Kuncsorba, Kunhegyes, Nagykörű, Martfű, Mezőtúr, Örményes, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szolnok, Szolnok-Szandaszőlős, Surjány, Szajol, Szapárfalu, Szászberek, Hunyadfalva, Tápiószele, Tápiógyörgye, Tiszabura, Tiszaföldvár, Tiszajenő, Tiszakécske, Tiszakécske- Tiszabög, Tiszasüly, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Törökszentmiklós, Tószeg, Törökszentmiklós-Surjány, Törtel, Túrkeve, Újszász, Újszilvás, Vezseny, Zagyvarékas
  • Műszakpótlékok
  • Belépési bónusz
  • Cafetéria
  • Havi bónuszok

  • operátor
  • szabász
  • préselő
  • dobozoló
  • pályarakó
  • rakodó