Felülettisztító munkatárs
Budapest X.

nappali munkarend, változatos munkavégzés Hivatkozási szám WHC013048

Budapest X. Vissza Felülettisztító munkatárs nappali munkarend, változatos munkavégzés Hivatkozási szám WHC013048

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével a folyamat gyorsítása érdekében.

Feladatok

  • Különböző felületkezelési, tisztítási, és állagmegóvási technológiák alkalmazása a magasnyomású víztől egészen a lézertechnológiáig
  • Vegyszermentes tisztításban részvétel
  • homlokzattisztítás, ipari tisztítás
  • Megfelelő vegyszermentes technológiák elsajátítása és használata

Elvárások

  • Ne félj a magasban
  • Szakmunkás végzettség vagy érettségi
  • Jó fizikum és állóképesség
  • Megbízhatóság, igényesség
  • időnként hétvégi vagy vidéki munka vállalása

Ajánlatunk

  • Egy műszakos munkarend rugalmasan, projekt jellegűen.
  • Indulás – érkezés: BP. X. ker.
  • Alapbér + Bónusz – egyéni pontozásos szempontrendszer alapján.
  • Várható nettó 380.000 - 450.000, -Ft/hó
  • Túlórázási lehetőség
  • Előfordul hétvégi /esti / vidéki munkavégzés is