Front Office munkatárs
Budapest, 2024.08.09.

Egy partnercégünk Facility Management csapatába keressük azt a kedves, segítőkész kollégát, aki a feladatok elvégzését vidáman végezné. Hivatkozási szám WHC022415

Budapest Vissza Front Office munkatárs Egy partnercégünk Facility Management csapatába keressük azt a kedves, segítőkész kollégát, aki a feladatok elvégzését vidáman végezné. Hivatkozási szám WHC0224152024.08.09.

Egy partnercégünk Facility Management csapatába keressük azt a kedves, segítőkész kollégát, aki a feladatok elvégzését vidáman végezné.

Feladatok

  • Telefonkezelés
  • Vendégek fogadása, regisztrálása
  • Konferencia központ tárgyalóinak ügyfélfogadásra való felkészítése
  • Bejövő- kimenő futárküldemények kezelése, regisztrálása
  • Belső postakör (levelek köröztetése)
  • Vendégparkolóba érkező foglalások kezelése
  • Helyettesítések szervezése
  • Nyomtatószobák irodaszerrel való feltöltése

Elvárások

Munkaruhát biztosítunk: fehér ing, sötét alj

Munkaidő: munkanapokon, 2 műszakban, melyek hetente váltanak. 7:30-16:30 vagy 9:00-18:00

Ajánlatunk

  • Modern iroda és munkaeszközök
  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Támogató, vidám csapattársak