Gépbeállító műszerész diákmunka - Dunakeszi
Budapest vonzáskörzete

Szívesen dolgozná műszaki területen? Hivatkozási szám WHC02273

Budapest vonzáskörzete Vissza Gépbeállító műszerész diákmunka - Dunakeszi Szívesen dolgozná műszaki területen? Hivatkozási szám WHC02273

Partnerünk a világ egyik vezető villanykörte gyártója közé tartozik. Napozólámpák, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Most Dunakeszire, a mérnökség mindennapi munkájának támogatására keresünk lelkes gyakornokokat.

Feladatok

  • Gép építésben, átépítésben való gyakorlati részvétel
  • Gyártás kihozatalának és hatékonyságának javítása, ennek érdekében együttműködés a kapcsolódó területekkel és a szükséges intézkedések meghozása
  • Beavatkozások végrehajtása a selejt csökkentése érdekében
  • Napi teljesítmény mérése és visszacsatolása a dolgozók felé a termelés folyamatában, rendszeres szisztematikus selejtanalízis.
  • A feltárt hibák alapján intézkedés a jövőbeni előfordulás csökkentése érdekében.
  • A gépek, berendezések karbantartásának, beállításának szervezése - irányítása a termelési program kiszolgálását figyelembe véve.
  • A terület szakmai felügyelete, irányítása.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Heti min. 25 óra vállalása kötelező
  • Kreatív és célorientált gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatszellem

Ajánlatunk

  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszkedő munkaidő
  • Br. 1500 Ft-os órabér
  • Fejlődési lehetőség - később főállású pozícióban is
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni!
  • Hosszútávú diákmunka