HR gyakornok (toborzási területre)
Budapest, 2024.10.10.

Magabiztosan beszélsz angolul és érdekel a HR világa? Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC022533

Budapest Vissza HR gyakornok (toborzási területre) Magabiztosan beszélsz angolul és érdekel a HR világa? Jelentkezz most! Hivatkozási szám WHC0225332024.10.10.

A WHC Csoport a közép-kelet-európai régió meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott nagyvállalata. A több mint 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, szakértelmünkkel, hazai és nemzetközi lehetőségekkel támogatjuk, hogy megtaláld nálunk a számításaidat.

A Kincentric Legjobb Munkahelyei között is ott vagyunk évek óta.

Jelentkezz Most a WHC budapesti csapatába, HR gyakornok munkakörbe!

Tudj meg Rólunk többet, karrieroldalunkon: https://lifeatwhc.hu/karrier/

Feladatok

  • részvétel a toborzáshoz kapcsolódó teendőkben külföldi munkavállalók kapcsán
  • koordinátorok munkájának segítése
  • beérkező dokumentumok, adatok ellenőrzése, nyomonkövetése
  • jelöltkezelő rendszer naprakészen tartása
  • toborzók és irodák felé az esetleges hiányosságok jelzése
  • szoros együttműködés a területen dolgozó munkatársakkal és társosztályokkal

Elvárások

  • heti minimum 30 órát tudnál dolgozni
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz (aktív/passzív)
  • magabiztos angol nyelvtudásodat szóban és írásban is tudod alkalmazni
  • lelkiismeretes, proaktív és precíz személyiség vagy, jó problémamegoldó képességgel.
  • MS Office programcsomagot magabiztosan kezeled
  • nyitott vagy a tanulásra és a fejlődésre

Ajánlatunk

  • Bruttó 1874 Ft-os órabér (25 év alatt ez a nettód)
  • Hosszútávú gyakornoki lehetőség
  • Rugalmas hozzáállást biztosítunk az iskolai elfoglaltságodhoz
  • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Szakmai gyakorlati helyet is le tudunk igazolni
  • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
  • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt
  • Későbbi előrelépési lehetőség