HR Support gyakornok – Budapest, XI. kerület
Budapest, XI. kerület, 2024.09.09.

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot! Hivatkozási szám WHC021167

Budapest, XI. kerület Vissza HR Support gyakornok – Budapest, XI. kerület Szerezz releváns szakmai tapasztalatot! Hivatkozási szám WHC0211672024.09.09.

Csatlakozz Budapesti partnerünk csapatába HR support gyakornok diákként Bruttó 1900 Ft bérezéssel Hibrid munkavégzéssel !

Feladatok

  • Segítségnyújtás a HR-adminisztrációban a tehetséggondozás területén (munkavállalói ajánlóívek ellenőrzése, képzések előkészítése)
  • A helyi HR-csapat támogatása az alkalmazottak beilleszkedési folyamatában
  • Havi gyakornoki munkaidő-nyilvántartás kezelése
  • A gyakornokok felvételi folyamatának teljes körű irányítása
  • A gyakornokok beilleszkedési folyamatának irányítása
  • Részvétel a HR alapfolyamatok projektmenedzsmentjében
  • Segítségnyújtás a HR-kommunikáció előkészítésében
  • Egyéb admin feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív; még legalább fél évig)
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • Heti minimum 25-30 óra vállalása
  • Erős kommunikációs és interperszonális készségek

Ajánlatunk

  • Br. 1900 Ft-os órabér
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Modern munkakörnyezet
  • Hibrid munkavégzés a betanulási időszakot követően
  • Támogató csapat
  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Hosszútávú diákmunka