Karbantartási és logisztikai gyakornok
Szigetszentmiklós

Dolgozz logisztikai munkatárs pozícióban! Hivatkozási szám WHC022104

Szigetszentmiklós Vissza Karbantartási és logisztikai gyakornok Dolgozz logisztikai munkatárs pozícióban! Hivatkozási szám WHC022104

Karbantartási és logisztikai gyakornoki lehetőség Szigetszentmiklóson!

Feladatok

  • munkalapok elektronikus és papír alapú iktatása
  • csomagolóanyag bevételezés
  • szállítólevelek iktatása
  • egyedi eszközök, anyagok felkutatása az interneten illetve meglévő partnereinknél
  • egyszerű, projektekkel kapcsolatos adminisztráció, időpont egyeztetés e-mailben, telefonon
  • alvállalkozók fogadása, kísérése, munkalapok leigazolása raktár oldalról jelzett problémák figyelése, javítás adminisztratív nyomon követése (nearmiss fájl)
  • karbantartás KPI adatok összesítése
  • gépeken, berendezéseken egyszerű karbantartási, javítási feladatok végrehajtása

Elvárások

  • alapfokú angol nyelvtudás
  • folyamatban lévő műszaki vagy gazdasági tanulmányok
  • heti 30-40 óra ráérés (rugalmas)
  • Windows Office 365 programok ismerete (különösen Excel)
  • műszaki tanulmányok (elektromos és/vagy gépész)

Ajánlatunk

  • bruttó 1900 Ft-os órabér
  • hosszú távú lehetőség, minimum 1 évre biztos állás
  • műszaki ismeretek fejlesztése
  • nagyvállalati kultúra
  • karrierút és fejlődési lehetőség
  • laptop, telefon
  • céges busz