Körmend

Konyhai kisegítő/szakács

Diákmunka Körmenden kiemelkedő bónuszokkal! Hivatkozási szám WHC02644

Körmend Vissza Konyhai kisegítő/szakács Diákmunka Körmenden kiemelkedő bónuszokkal! Hivatkozási szám WHC02644

Körmendi partnercégünk részére keresünk diák munkavállalkat konyhai kisegítő feladatokra, valamint segédmunkára.

Feladatok

  • konyhai kisegítés
  • konyhai területek takarítása
  • mosogatás
  • segédmunka pl. kerti munka, pakolás

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • precíz, pontos munkavégzés
  • 18. életév betöltése

Ajánlatunk

  • 2 műszak, reggeli és délutános műszak
  • br. 963 ft/óra, teljes hónap vállalása esetén 1220 ft/óra
  • bónuszok