Könyvelő gyakornok - Budapest, XII. kerület
Budapest

Készen állsz arra, hogy elindítsd a könyvelői karrieredet, és releváns szakmai tapasztalatot szerezz? Hivatkozási szám WHC02893

Budapest Vissza Könyvelő gyakornok - Budapest, XII. kerület Készen állsz arra, hogy elindítsd a könyvelői karrieredet, és releváns szakmai tapasztalatot szerezz? Hivatkozási szám WHC02893

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában. Eszközeikkel a vállalatok okosabban tudnak gazdálkodni az energiával és fenntarthatóvá tehető a tevékenységük. Arra biztatják munkavállalóikat, hogy nézzenek másképp a saját tevékenységükre, és legyenek pozitív hatással a környezetükre.

Feladatok

  • Hóvégi feladatok támogatása (könyvelési alapfeladatok)
  • Vállalatok közötti terhelések előkészítése
  • Pénzügyi eredmények elemzése
  • Vagyonmérlegek összeegyeztetése havi/negyedéves szinten

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív) Minimum 1 éve tartó pénzügyi/gazdasági egyetemi tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás - középszinten
  • Tervezési és priorizálási készség
  • Megbízható, precíz hozzállás
  • Heti min. 24 óra vállalása (rugalmasan)
  • Microsoft Office ismerete

Ajánlatunk

  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bruttó 1973 Ft/óra
  • Kétnyelvű munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség