Megtaláljuk a számodra megfelelő pápai diákmunkát!
Pápa

Diákmunka Pápa környékén! Hivatkozási szám WHC021640

Pápa Vissza Megtaláljuk a számodra megfelelő pápai diákmunkát! Diákmunka Pápa környékén! Hivatkozási szám WHC021640

Te is szeretnél a suli mellet pénzt keresni? Csak hétvégén vagy hézköznap is ráérsz? Diákmunkáinkért regisztrálj hozzánk!

Feladatok

  • Gyakornoki-, fizikai-, éttermi kisegítő-, irodai- és alkalmi munkák széles választéka Pápán

Elvárások

  • Rendelkezz érvényes diákigazolvánnyal.
  • Nappali tagozatos jogviszonnyal
  • Légy lelkes és motivált!
  • heti 20-25 óra ráérés

Ajánlatunk

  • Kiválló bérezés