Mérnök gyakornok
Győr

Remek tapasztalatszerzési lehetőség! Hivatkozási szám WHC02901

Győr Vissza Mérnök gyakornok Remek tapasztalatszerzési lehetőség! Hivatkozási szám WHC02901

Győri partnerünkhöz keresünk diákot mérnök gyakornok pozícióra!

Feladatok

  • A mérnökségi csapat mindennapi munkájának segítése
  • Gyártási folyamatok fejlesztésének támogatása
  • Gyártási területre vonatkozó mutatószámok frissítése, kimutatások és statisztikák készítése
  • Napi termelési adatok elemzése
  • Sori dokumentumok készítése/frissítése
  • Vevői auditokra való felkészülésben támogatás nyújtása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angoltudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Heti 3-4 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft/óra
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
  • Fiatal csapat
  • Változatos feladatok