Mérnök gyakornoki és ösztöndíj program - utolsó éves Bsc vagy Msc   -
Budapest vonzáskörzete

Mérnök gyakornoki és ösztöndíj program - utolsó éves Bsc vagy Msc -

Kimagasló karrierlehetőség! Hivatkozási szám WHC021203

Budapest vonzáskörzete Vissza Mérnök gyakornoki és ösztöndíj program - utolsó éves Bsc vagy Msc - Kimagasló karrierlehetőség! Hivatkozási szám WHC021203

Partnerünk piacvezető a kreatív technológiai megoldások és az innováció területén. Élen jár az energiát érintő megoldások és legmodernebb anyagok létrehozásában, amelyekkel javíthatják az életminőséget a világ bármely pontján.

Feladatok

  • Mérnök kollégák támogatása, mérések elvégzése
  • Selejtarány csökkentése
  • Ciklusidő és a termékváltás idejének csökkentése a sorokon
  • Dokumentációk elkészítése
  • Gépvizsgálat és jelentéskészítés a 8 + 2 kategória szerint (állapotfelmérés, elemzés és jelentés)
  • SOP, Vizuális SOP
  • Double risk inspection (potenciális veszély felmérése)
  • OPL (one point lesson)
  • KPI (Key performance indicator)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Folyamatban lévő tanulmányok (gépész, villamos, mechatronikai, minőségügyi, járműmérnök)
  • BSC (csak utolsó év) vagy MSC (bármely periódus)
  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű tudása (Excel, Word, PPT)

Ajánlatunk

  • Bruttó 2000 Ft-os órabér (25 év alatt nettó!)
  • Karrier lehetőség a diplomaszerzést követően
  • Ösztöndíjprogram
  • Hosszútávú diákmunka lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Napi 1x étkezés biztosított
  • Mentori támogatás
  • Szakmai előadások, workshopok
  • Igény esetén szállás biztosítása