MÉRNÖKSÉG TÁMOGATÓ GYAKORNOK - Veresegyház
Budapest vonzáskörzete

BÉREMELÉS JANUÁR 1-től! Hivatkozási szám WHC02191

Budapest vonzáskörzete Vissza MÉRNÖKSÉG TÁMOGATÓ GYAKORNOK - Veresegyház BÉREMELÉS JANUÁR 1-től! Hivatkozási szám WHC02191

Partnerünk 2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

TERMELÉSI MÉRNÖK GYAKORNOK:

  • A senior márnöki csapat támogatása
  • Az NPI és NTI során szükséges dokumentáció elkészítése
  • Az NPI és NTI során szükséges készülékek és eszközök tervezése
  • A megtervezett készülékek és eszközök gyártásának koordinálása, nyomonkövetése és dokumentálása
  • Különböző mérési feladatok elvégzése, szükség esetén a mérési programok elkészítése

JUNIOR TURBINA MÉRNÖK GYAKORNOK:

  • A mérnök csapat támogatása gázturbinás erőmű területen
  • Erőművek tesztelésében való részvétel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK GYAKORNOK:

  • Quality mérnöki support
  • Gyártásközi mérések
  • Dokumentum kezelés
  • Adatgyűjtés, egyéb napi feladatok

KARBANTARTÓ GYAKORNOK:

  • A karbantartó mérnökök munkájának támogatása Indirekt beszerzési feladatok támogatása
  • Adminisztratív munkák elvégzése
  • Kisebb projektek vezetése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Heti min. 3 nap vállalása
  • Mérnöki területen folytatott tanulmányok
  • Hegesztési alapismeretek
  • Microsoft Office, AutoCAD és 3D modellező programok ismerete (SolidWorks, NX, stb.)
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Ajánlatunk

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség (később akár főállásban is)
  • Br. 1400 Ft-os órabér, január 1-től Br. 1600 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hosszútávú diákmunka
  • Szakmai gyakorlatot is le tudunk igazolni