Nyomdai gépkezelő
Budakeszi, 2024.08.01.

Kimagasló bérezés! 2 műszakos munkarend! Cafetéria! Hivatkozási szám WHC013184

Budakeszi Vissza Nyomdai gépkezelő Kimagasló bérezés! 2 műszakos munkarend! Cafetéria! Hivatkozási szám WHC0131842024.08.01.

Nyomdai gépkezelőket keresünk Budakeszire partnercégünkhöz.

Feladatok

  • beigazítás
  • ellenőrzés és jóváhagyás (mintaív alapján)
  • példányszám kiszerelése (folyamatos ellenőrzés szabályozás mennyiségi és minőségi követelmények betartásával)
  • selejt és jó példányok kezelése (feliratozása, dokumentálása)
  • az előírások szerinti késztermék kiszerelése és csomagolása
  • karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség (műszaki végzettség)
  • minimum 2 műszak vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bér
  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás