Pénztáros diákmunka Budapest- Dél-Pest
Budapest több kerülete

Dolgozz pénztárosként Pesten Hivatkozási szám WHC022003

Budapest több kerülete Vissza Pénztáros diákmunka Budapest- Dél-Pest Dolgozz pénztárosként Pesten Hivatkozási szám WHC022003

Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként partnerünk sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek stabil munkahelyet, szociális biztonságot, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Feladatok

  • pénztárgép kezelése
  • vásárlók udvarias kiszolgálása

Elvárások

  • alapvető matematikai készségek
  • türelmes, pontos munkavégzés
  • betöltött 18. életév
  • egészségügyi kiskönyv (ez nem feltétele a jelentkezésnek)

Ajánlatunk

  • br. 1700 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó összeg)
  • 18 - 6 óra között 30%-os műszakpótlék, vasárnap 50%-os műszakpótlék
  • iskola mellett rugalmasan végezhető munkalehetőség
  • biztos, hosszútávú munkalehetőség