Raktáros diákmunka - Iváncsa
Iváncsa

Építsd a jövőd és dolgozz velünk! Hivatkozási szám WHC021508

Iváncsa Vissza Raktáros diákmunka - Iváncsa Építsd a jövőd és dolgozz velünk! Hivatkozási szám WHC021508

Partnerünk több ezer építőipari gép és eszköz egyre bővülő körét kínálja ügyfélköre számára! Csatlakozz te is csapatukhoz és légy részese a siker felé vezető útnak!

Feladatok

  • eladótérben található gépek portalanítás (árak és készletek ellenőrzése);
  • raktárkonténerek átalakítása;
  • segíteni a telepen a szemét eltávolításában (kocsiba pakolni és elszállítani a hulladék udvarba)
  • raklapok egy helyen tárolásának megvalósítása
  • a raktári rend fenntartásában való aktív részvétel ( a-s cikkek dobozainak rendszerezése)
  • objektumok tartozékok átnézése(porszívó tartozékok, tűzoltó tömlők stb.)
  • aktív részvétel a következő leltár előkészítésében

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti 1-2 nap vállalása
  • Office csomag (főként excel) felhasználó szintű ismerete

Ajánlatunk

  • Br. 1500 Ft-os órabér (25 év alatt nettó)
  • Munkába járási támogatás
  • Hosszútávú diákmunka
  • Támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség