Raktáros diákmunka - Törökbálint
Törökbálint

Dolgozz együtt barátaiddal! Hivatkozási szám WHC021170

Törökbálint Vissza Raktáros diákmunka - Törökbálint Dolgozz együtt barátaiddal! Hivatkozási szám WHC021170

  • Dolgozz Magyarország legnagyobb játék kis- és nagykereskedelmi raktáránál. Rugalmas munkaidőben és a távolság sem akadály, hiszen ingyenes céges buszjárat indul Budapestről.

Feladatok

  • Csomagoló anyagok előkészítése (pl. doboz hajtogatás, fóliázás)
  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • Webshop rendelések összeállítása, csomagolása, számlázása
  • A raktározáshoz kapcsolódó minimális dokumentáció kezelése
  • Raktári rend biztosítása
  • Takarítási feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Raktáros tapasztalat előny
  • PDA ismeret előny (csuklóterminál)
  • Betöltött 18. életév
  • Kiváló fejben számolási képesség
  • Jó fizikai erőnlét
  • Balesetveszélyt miatt tilosak az alábbiak: ékszerviselés; hosszú műköröm (ujjbegyig érhet); fedetlen testrész (pl. szakadt nadrág, spagetti pántos top stb.); telefon használata a raktár területén; fülhallgatóval zene hallgatás)

Ajánlatunk

  • Rugalmas munkaidő 6-8 órás
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről
  • Br. 2000 Ft/óra (25 év alatt nettó) havi 120 óra felett Br. 2150
  • Március közepétől várható a kezdés
  • Műszakkezdések : 7:30, 9:30, 12:00, 14:30-15:00
  • Hétvégén 7:30-16:30