Recepciós
Budapest

Recepciós

Dolgozz recepciósként Budapest egyik kiemelkedő hotelében! Hivatkozási szám WHC022149
Recepciós

Budapest Vissza Recepciós Dolgozz recepciósként Budapest egyik kiemelkedő hotelében! Hivatkozási szám WHC022149

Partnerünk Recepciós kollégát keres Budapest szívében található egyedi boutique hotelébe. A megvalósuló komplexum széles körű szolgáltatásokat biztosít a szálloda vendégek és a lakástulajdonosok részére.

Feladatok

  • Recepciós feladatok teljes körű ellátása: a társasház lakóinak és vendégeinek fogadása, magas színvonalú és teljes körű tájékoztatása magyar és angol nyelven
  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel, vendégpanaszok és észrevételek gyors, hatékony kezelése és továbbítása
  • Segítségnyújtás a szolgáltatások igénybevételéhez (pl. fitneszterem, autolift)
  • Kapcsolattartás egyéb szolgáltatókkal (társasház képviselője, karbantartó, taxi, takarító)

Elvárások

  • Aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Barátságos, vendégközpontú szemlélet, szolgáltatói attitűd
  • Gyors helyzet-felismerési készség

Ajánlatunk

  • Br. 1900 Ft-os órabér
  • Hosszútávú együttműködési lehetőséget
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként, stabil vállalati hátteret
  • Családias hangulatú, összetartó csapatot
  • Rugalmasságot, a munkaidő beosztás egyeztetésének lehetőségét