Szoftvermérnök gyakornok - Budapest, XIII. kerület
Budapest, XIII. kerület

Dolgozz Te is a LEGJOBB MUNKAHELYEN! Hivatkozási szám WHC021123

Budapest, XIII. kerület Vissza Szoftvermérnök gyakornok - Budapest, XIII. kerület Dolgozz Te is a LEGJOBB MUNKAHELYEN! Hivatkozási szám WHC021123

Partnerünk egy energiagazdálkodási vállalat, amely a világ 175 országában 99.000 embert foglalkoztat. Olyan energiahatékony megoldásokat kínál, amelyek segítenek ügyfeleinek a villamos, hidraulikus és mechanikus energia hatékony, biztonságos és fenntartható felhasználásában.

Feladatok

  • Aktív részvétel a termékfejlesztés különböző fázisaiban (tervezés, kódolás és tesztelés)
  • Részvétel a csapat napi tevékenységeiben a csapat szoftverfejlesztési folyamatainak megfelelően
  • Az előírt minőségi, biztonsági és architekturális elvek alkalmazása a tervezés, kódolás és egyéb fejlesztési tevékenységek során
  • Szoros együttműködés a vezető fejlesztőkkel és a termékcsapattal a fejlesztési folyamatok segítése érdekében

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Folyamatban lévő tanulmányok technológia/mérnöki/matematika területen
  • Kiváló angol kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Szereti a kihívásokat, "Meg tudom csinálni, meg fogom csinálni" hozzáállással.
  • Pozitív, proaktív mentalitású csapatjátékos
  • Erős analitikus és problémamegoldó készség
  • Korábbi szoftvermérnöki, front-end technológiákban (JavaScript, CSS, HTML5), illetve Python vagy más programozási nyelv használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft-os órabér
  • Havi br. 20.000 Ft cafetéria
  • Home office munkavégzés
  • Rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Támogató csapat
  • Szakmai gyakorlati helyet is le tudunk igazolni